Статті про розвиток та навчання дітей

Сторінки 1 2

10.03.2018 09:31:33 Веселі вірші про овочі та фрукти

Віршики для маленьких дітей мають бути короткими, простими, з легким ритмом. А головне - цікавими та зрозумілими. Краще, якщо це будуть серії різних віршиків про щось таке, що відомо дітям з їх повсякденного життя. Зв'язуючи прочитане з тим, що вже відомо малюкові, йому буде легше запам'ятати слова вірша.

Веселі вірші про овочі та фрукти - один з найкращих варіантів. Можна розучувати по одному віршику, поки дитина не вивчить всю серію. До того ж, можна розказати малюкові про користь того чи іншого продукту, як їх вирощують, намалювати або зробити аплікацію. Чим самим закріпивши в пам'яті не просто вірші про фрукти та овочі, а цілий комплекс знань.

28.12.2017 10:50:32 Як навчити дитину малювати

Малювання - мало не основне улюблене заняття всіх дітей. Та й батькам подобається, адже дитина і зайнята корисною справою, і шкоди не робить, і постійної уваги батьків не потребує під час малювання. А що перемажеться з голови до ніг фарбою чи фломастерами, то це такі дрібниці!

Хоча впевнено тримати олівця чи пензлика малюк зможе не раніше 2-3-х років, залучити його до малювання можна набагато раніше. Вже в 10 місяців можна посадити дитину на великий лист паперу та дати баночку пальчикової фарби, спочатку один колір. Вмочивши дитячий пальчик у фарбу та показавши, як на білому листі з'являються сліди, легко зацікавити дитину цим захоплюючим процесом.

13.12.2017 11:41:46 Чим зайняти дитину вдома в холодну пору?

Наступила зима, похолодало, випав сніг... І начебто чудово, адже стільки унікальних розваг пропонує ця пора року! Та через низьку температуру не будеш же цілий день гасати на вулиці, як це можна робити влітку. Кілька годин - і все, треба додому, в тепло. А чим же зайнятися вдома дитині?

08.11.2017 09:58:31 Як підібрати гарний подарунок для дитини?

На день народження, на Новий рік, на День святого Миколая чи на інше свято хочеться зробити найкращий подарунок для дитини. Для сина чи доньки, племінників, дітей своїх друзів, чи просто знайомих а то й незнайомих хлопчиків та дівчаток. Але завжди постає питання, що саме дарувати? Так, щоб подарунок приніс радість та запам'ятався надовго.

01.05.2017 08:59:04 Пальчикові фарби та пластилін для малюків своїми руками

Малюки вже з однорічного віку люблять пробувати себе в малюванні та ліпленні, і для цього потрібні пальчикові фарби та м'який дитячий пластилін. Їх можна купити готові, або можна зробити своїми руками. В цьому випадку отримаєте гарантовану безпечність складників, вільний вибір кольорів та об'єму, і навіть зекономите.

29.09.2016 16:25:35 Розвиток музичних здібностей до народження

Музика є чудовою нагодою вплинути на розвиток музичного слуху малюка, стимулювати його пізнавальні, інтелектуальні та творчі здібності, емоційний розвиток, пам'ять. Чим більш різноманітним та приємним є сенсорний досвід дитини до її народження, тим легше та простіше проходить її адаптація до зовнішнього світу після народження. І тим вищий старт отримує малюк з перших днів свого життя поза організмом матері.

13.09.2016 19:07:00 Іграшки своїми руками як розвиваючий метод

Найкращі іграшки для дітей - це зроблені своїми руками. Руками самих дітей. Ними можна потім гратися самим або з друзями, або подарувати молодшій сестричці чи братикові. Іграшки своїми руками не тільки розважають дітей, але й розвивають, дають навички та знання для майбутнього, поступово включають дитину у світ дорослих серйозних справ.

27.06.2016 18:01:13 Малювання фарбами для дітей

Одним з найцікавіших і одночасно корисних занять для дітей є малювання. Діти починають цікавитися малюванням доволі рано, беручи приклад зі своїх батьків, братів та сестер. Малюки пробують свої сили ще з року-півтора, і хоча перші малюнки більше нагадують каляки-маляки, це заняття приносить величезну користь для розвитку малечі.

Чим молодша дитина, тим легше з нею займатися малюванням. Малюки легко і охоче сприймають нове, яскраві фарби урізноманітнюють життя дитини, задовольняють його потребу в приємних відчуттях. Також це ще один чудовий привід сумісної діяльності та спілкування дитини та дорослого, що розвиває соціальні навички та мову малечі.

29.11.2015 13:37:39 Пазли, мозаїки, прописи - онлайн чи офлайн? Що краще для дитини?

В наш час потрібен лише доступ до інтернету, і відкриваються широченні можливості та величезний вибір інформації та програм, в тому числі ігор, в тому числі для дітей. Безкоштовні онлайн пазли, мозаїки, ігри на кшталт "Одягни ляльку", і навіть прописи - все це стало доступним. Віртуальний світ легко вирішує безліч задач, необхідних для розвитку дитини, і це чудово.

Але чи цього достатньо?

І чи не перекриває надмірне захоплення віртуальним світом - світ реальний?

01.11.2015 09:36:09 Іграшки з дерева своїми руками, частина 3

Іграшки з дерева мають безліч переваг, і зараз в магазинах є широкий вибір практично на будь-який смак. Та все одно, куплена в магазині іграшка - це зовсім не те, що іграшка з дерева своїми руками. Адже іграшка своїми руками - це витвір твоєї фантазії, в яку вкладаєш своє старання, часточку своєї душі. Іграшки з дерева своїми руками часто не мають аналогів, існують в єдиному екземплярі, не схожі на інші, по суті є есклюзивними.

Але для того, щоб стати справжнім майстром та виготовляти дійсно шедеври, починати потрібно з самого початку, з найпростішого. Дана стаття і присвячена тому, як робити прості іграшки з дерева своїми руками. Частина 3.

Сторінки 1 2